Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium material die casting ] bij elkaar passen 939 producten.
Gegote aluminium motor zijkantdekker Motor zijkantdekker
| Productnaam: | Motorzijdebedekking |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van het het Aluminiumafgietsel van de poederdeklaag de Vormenzand die CNC het Machinaal bewerken gieten
| Productnaam: | de vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Het anticorrosieve van de de Vormengieterij Verloren Was van het Metaalafgietsel Gietende Aluminium
| Productnaam: | Gieterij Verloren Was Gietend Aluminium |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
EPS van bouwmachines de Vormen van het Metaalafgietsel 50,000-100,000 Schoten
| Productnaam: | EPS de Vormen van het Metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Het Aluminiumlegering van DIN het Standaarda356 T6 het Gieten Oppervlakte Betreden
| Productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356 T6 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Het Aluminiumlegering die van het motorfietskader ADC3 CNC gieten die CNC Malen machinaal bewerken
| productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356 T6 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
EPS Verloren de Voertuigen Automatische Versnellingsbak van New Energy van Schuim Gietende Delen
| Productnaam: | EPS Verloren Schuim Gietende Delen |
|---|---|
| Producten: | New Energy-Voertuigen Automatische Versnellingsbak |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van het het Schuimafgietsel van autodelen EPS Verloren Legering van het de Vormenaluminium
| Naam: | De verloren Vormen van het Schuimafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Het Aluminiumlegering van autodelen het Gieten voor Auto-industrie Ruw Ontwerp
| Naam: | De Afgietsels van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |

