Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium die casting mould polishing ] bij elkaar passen 812 producten.
Op maat gemaakte gietgietvorm van staal van aluminium van zink van metaallegeringen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Vormmateriaal: | 738H |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Fijn beëindig de Vormen van het Douaneafgietsel, Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend Laag Mislukkingstarief
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Afgietsel van de de Vormmatrijs van de voertuigpomp het Hoofd, Diy-de Vormen Volledige Recyclability van het Aluminiumafgietsel
| Modus vormgeven: | Die Casting |
|---|---|
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Chrome die DME LKM Standaard de Matrijzenafgietsel plateren van de Aluminium Lage Druk
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumhoge druk |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Chrome-het Plateren |
Het autoafgietsel van de de Ernstmatrijs van het vervangstukkenlm20 Aluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
HRC45 de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst voor Industrieel Meubilair
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel, meubilair |
De gegoten en Gesmede Mechanische gedeelten van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst
| Productnaam: | Van de de Drukmatrijs van ADC12 ADC10 het Afgietselvorm |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 ADC10 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |

