Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium die casting mould polishing ] bij elkaar passen 812 producten.
Van de de Lage Drukmatrijs van de aluminiumlegering van de het Afgietselvorm het Voorkader voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Productnaam: | Spuitgietgereedschappen |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van de de Ernstmatrijs van het douanea365 Aluminium van de het Afgietselbouw Delen Marine Hardware
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoogwaardige professionele op maat gemaakte H13 aluminium gietgietingen spuitgietvormen Mechanische gietvormen Precisiecomponenten Leveranciers
| Productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het demonstreren: | Automatisch |
OEM Verloren Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Schuim Gietende Druk voor de Dekking van de AluminiumVersnellingsbak
| Op maat: | Ja |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Klantgericht van het het Zandafgietsel van het Hoge Precisiealuminium van het de Vormzand de Vormafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Roestvrij staal, koolstofstaal, Legeringsstaal, of ander materiaal |
| Toepassing: | Auto |
Injectievormgereedschap Aluminium Gietgietmodering CNC-service Plastic Molding
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |

