Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ alloy aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 495 producten.
De Vorm Ruwe Ontwerp van lage Druk Autodelen Hoge het Machinaal bewerken Tolerantie
| Productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Sollicitatie: | Hardware, Auto |
OEM Dikte van de het Schuim Gemiddelde Muur van de Aluminiumlegering de Afgietsel Verloren >3mm voor Autodelen
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
De automobiele Vormen van het het Aluminiumafgietsel van het Vervangstukkenhrc45 Verloren Schuim
| Productnaam: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium, Staal, Grey Iron |
| Demoulding: | Automatisch |
Anodiseer Dikte 3mm Aluminiumlegering die Cnc gieten Machinaal bewerkend de Dienst
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Machinaal bewerkte Oppervlaktekwaliteit: | Ra 0.8-Ra3.2 |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Legeringsafgietsel van het douanelm6 A206 Aluminium van de de Vormernst het Zandafgietsel
| Productnaam: | A206 het Afgietsel van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Auto-onderdelen Hardware Stalen gietstukken Niet-standaard metalen gietvormen op maat
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Vormmateriaal: | 738H |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenhrc45 Metaal van de motorCilinderkop het Afgietselvormen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
HRC45 de VormenCilinderkop van het metaalafgietsel, Kneedbaar Ijzer die ISO-Certificatie gieten
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Autodelen LM20 LM24 Aluminiumlegering die Pools Zinkplateren gieten
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |

