Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ alloy aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 490 producten.
Zinc-aluminiumbewerking voor motorfietsmotoren
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Professionele gietvormen voor het gieten van metaal op basis van aluminiumlegering
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Vormmateriaal: | 738H |
Het Afgietsel en de Vormen van de aluminiumlegering met Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Op maat gemaakte auto-gegote onderdelen van aluminiumlegeringen
| Naam van het product: | Aluminium viercilinderblok |
|---|---|
| Toepassing: | Deeltjes voor tandwielen en zuigers |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Op maat gemaakte verwerking Nieuwe energie Automobil Die Casting Aluminium Alloy Die Casting Machine Mould
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Op maat gemaakte aluminium legering Hoogdruk Gietfabriek Autoonderdelen CNC-verwerking CNC-draaibankoppervlaktebehandeling Gietvorm
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Op maat gemaakte precisieverwerking Aluminium legering gietdiensten Gietgietvormen onderdelen voor automobiel aluminium schelp
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |

